Karija klubs

Gadu gaitā mūsu labi un tuvi draugi – indiešu šefpavāri – ir nodevuši mums prasmes, ko nevaram atstāt novārtā. Indiešu ēdienu pagatavošana nav no pašām vienkāršākajām, tādēļ patiešām lepojamies, ka mākam tos gatavot. Tieši šī iemesla dēļ papildinājām piedāvājumu ar Padija lepnumu, Karija kluba ēdienkarti, jeb pašu pagatavotiem indiešu mājas ēdieniem.

tandoor

Sākotnēji šāda kombinācija var šķist neierasta Īru krogā, tomēr tā ir visai loģiska, jo tieši Indijas kulinārā kultūra lielā mērā ietekmējusi neskaitāmas pasaules virtuves. Indijas pavārmākslas vēsture ir mērāma vismaz sešos gadu tūkstošos un arī tagad ir viena no visbaudāmākajām virtuvēm pasaulē – daudzveidīga, aromātiska un garšīga.

Gadu gaitā mēs pie sevis, Paddy Whelan’s krogā, esam izmēģinājuši ļoti daudz indiešu recepšu un piedāvājuši nogaršot plašu ēdienu klāstu. Jaunajā Karija kluba ēdienkartē iekļāvām visus tos ēdienus, par kuriem, ar savu izvēli tos nobaudīt, nobalsojuši visvairāk mūsu viesu. Īpašos un privātos pasākumos, kuros no viesu puses ir lūgums pagatavot kādus pavisam specifiskus, tradicionālus ēdienus, mēs pie pagatavošanas papildus piesaistām mūsu indiešu draugus, lai būtu pilnīgi droši par to izdošanos.

Kas ir Tandūrs jeb „Tandoori”?

Kas ir Karija mērce*?

Kas ir Masala mērce**?

Kas ir Madras mērce***?

Kas ir Raita*?

Kas ir „Naan”?

 

Zvaigznītes pie ēdienu nosaukumiem norāda to asuma pakāpi:

  • vidēji asi *
  • asi **
  • ļoti asi ***
Visi mūsu ēdieni ir pagatavoti tikai no austākā labuma produktiem.
Visas norādītās cenas ir ar iekļautu PVN 21%.
Papildus samaksu par apkalpošanu nepiemērojam, izvēli atstāt mūsu personālam dzeramnaudu uzticam mūsu viesiem.
Visas cenas un sortiments var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.